Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Chcemy przedstawić Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2013-11-18. Organizatorem jest firma Work Training s.c., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Łódź Centrum Biurowe.Położenie jest w ofercie podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 119.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-11-15 i upust wynosi według prowadzących 15%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. mająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *