Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Szkolenie o nazwie Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Work Training s.c.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2013-11-13.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 119.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-11-08.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zachęca Work Training s.c. posiadająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *