Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Szkolenie o nazwie Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Work Training s.c.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2013-11-13.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 119.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-11-08.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zachęca Work Training s.c. posiadająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *