Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Data szkolenia o nazwie: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, jest przewidziany w dniu 2013-11-28. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 119.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-11-28.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *