Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Data szkolenia o nazwie: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, jest przewidziany w dniu 2013-11-28. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 119.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-11-28.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *