Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Work Training s.c. o nazwie: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-02-27.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 119.00.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-02-22, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 15%.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w mieście Łódź.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *