Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Work Training s.c. zatytułowane: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-02-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez firmę w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 119.00 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-02-08.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w mieście Łódź.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *