Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Szkolenie o nazwie Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Work Training s.c.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2013-03-12.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Łódź Centrum Biurowe.Miejsce jest w ofercie podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 119.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 15%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-03-08.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zachęca Work Training s.c. z siedzibą w miejscowości Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *