Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Chcemy zaprezentować Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2013-03-26. Organizatorem jest firma Work Training s.c., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 119.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-03-22 i upust jest równa według firmy 15%.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. mająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *