Systemy motywowania pracowników, WARSZAWA

Przebieg szkolenia pt.: Systemy motywowania pracowników, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-02 oraz zakończy się 2013-04-03. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, negocjacje, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1466.78 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 25%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Systemy motywowania pracowników, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, negocjacje, interpersonalne, motywacja – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Systemy motywowania pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *