Przywództwo, WARSZAWA

Przebieg szkolenia : Przywództwo, ma przewidziany start w dniu 2012-12-04, zaś koniec 2012-12-05. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, kierownicze, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1651.28 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według prowadzących 25%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Przywództwo, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, kierownicze, inne – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Przywództwo.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *