Przywództwo, WARSZAWA

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. pt.: Przywództwo. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-03-05, zaś koniec 2013-03-06.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, kierownicze, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1651.28 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Przywództwo, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, kierownicze, inne – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Przywództwo.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *