Przywództwo, WARSZAWA

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. pt.: Przywództwo. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-03-05, zaś koniec 2013-03-06.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, kierownicze, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1651.28 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Przywództwo, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, kierownicze, inne – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Przywództwo.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *