Systemy motywowania pracowników, WARSZAWA

Data szkolenia : Systemy motywowania pracowników, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-24, zaś koniec 2013-01-25. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, negocjacje, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1466.78 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Systemy motywowania pracowników, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, negocjacje, interpersonalne, motywacja – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Systemy motywowania pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *