Trening menedżerski, WARSZAWA

Prezentujemy nowe szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. pt.: Trening menedżerski. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-23 oraz zakończy się 2012-11-24.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, motywacja, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1466.78.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Last Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Trening menedżerski, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, motywacja, kierownicze – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Trening menedżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *