Trening menedżerski, WARSZAWA

Prezentujemy nowe szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. pt.: Trening menedżerski. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-23 oraz zakończy się 2012-11-24.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, motywacja, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1466.78.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Last Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Trening menedżerski, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, motywacja, kierownicze – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Trening menedżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *