System kompetencji kadr, Warszawa

Pragniemy zaoferować System kompetencji kadr. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-22 i potrwa ono do 2012-10-23. Organizatorem jest firma PositivePro, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1230.00 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu System kompetencji kadr, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, HR – zaprasza PositivePro mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: System kompetencji kadr.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *