Rachunkowość od podstaw, Szczecin

Chcemy zaoferować Rachunkowość od podstaw. Jest to szkolenie, którego data nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia. Organizatorem jest Polkadr – Grupa Konsultingowa, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, rachunkowość, programy księgowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Polkadr.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Szczecin województwo Zachodniopomorskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 2214.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Rachunkowość od podstaw, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza Polkadr – Grupa Konsultingowa posiadająca siedzibę w mieście Szczecin.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Rachunkowość od podstaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *