Akademia handlowca, Zakopane

Szkolenie pt. Akademia handlowca, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-14 oraz zakończy się 2012-12-16.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1317.50.

Wyliczona tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 15%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *