Akademia handlowca, Kraków

Termin szkolenia : Akademia handlowca, ma planowany start w dniu 2012-11-16 oraz zakończy się 2012-11-18. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyszczególnione jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1317.50 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny podstawowej, to 15%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *