Akademia handlowca, KARPACZ

Termin szkolenia : Akademia handlowca, ma przewidziany początek w dniu 2012-10-19 i potrwa ono do 2012-10-21. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały określone jako KARPACZ województwo Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1317.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 15%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *