System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r., Katowice

Oferujemy nowe szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. pt.: System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r.. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-03-11.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Novotel. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Katowice województwo Śląskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 725.70.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, jest równy 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-03-08.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r., przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *