System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r., Warszawa

Przebieg szkolenia zatytułowanego: System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r., jest planowany w dniu 2013-01-25. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 725.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-01-24, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 100 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r., przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *