System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r., Poznań

Chcemy zaoferować System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r.. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2013-04-15. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy bądź też samego jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Hotel Campanile. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 725.70.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-04-12, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 100 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r., przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *