SYSTEM INTRASTAT, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: SYSTEM INTRASTAT, jest przewidziany w dniu 2012-12-03. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też samego jej uzyskania.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 729.88.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-22, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 14%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu SYSTEM INTRASTAT, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: SYSTEM INTRASTAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *