Prawo pracy a rozliczanie wynagrodzeń, Warszawa

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. pt.: Prawo pracy a rozliczanie wynagrodzeń. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-01-17 i potrwa ono do 2013-01-18.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, kadry i płace, prawne, windykacja, inne, czas pracy.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Ibis Warszawa Centrum.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1258.78.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 14%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-11-28.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo pracy a rozliczanie wynagrodzeń, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, kadry i płace, prawne, windykacja, inne, czas pracy – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Prawo pracy a rozliczanie wynagrodzeń.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *