Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach, Zakopane

Chcemy zaoferować Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-11. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, inne, celne, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w HOTEL MERCURE KASPROWY ZAKOPANE . Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1232.50 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-08 i bonifikata wynosi według organizatorów 15%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach, przypisanego do kategorii – Prawne, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, inne, celne, administracji publicznej – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *