Doskonalenie kompetencji kierowniczych, Zakopane

Termin szkolenia zatytułowanego: Doskonalenie kompetencji kierowniczych, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-11. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, trenerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia HOTEL MERCURE KASPROWY ZAKOPANE . Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1521.63.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-15, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 11%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Doskonalenie kompetencji kierowniczych, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, trenerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Doskonalenie kompetencji kierowniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *