SYSTEM INTRASTAT, Warszawa

Szkolenie o nazwie SYSTEM INTRASTAT, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-19.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 729.88.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-31, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 14%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu SYSTEM INTRASTAT, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: SYSTEM INTRASTAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *