Czas pracy – jak stosować przepisy i rozliczać czas pracy?, Kraków

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: Czas pracy – jak stosować przepisy i rozliczać czas pracy?. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2013-01-28, zaś koniec 2013-01-29.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Księgowe, Prawne.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia hotel***. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1340.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Czas pracy – jak stosować przepisy i rozliczać czas pracy?, przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Czas pracy – jak stosować przepisy i rozliczać czas pracy?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *