Prawo pracy a rozliczanie wynagrodzeń, Katowice

Oferujemy następne szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. pt.: Prawo pracy a rozliczanie wynagrodzeń. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-02-25 oraz zakończy się 2013-02-26.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, kadry i płace, prawne, windykacja, inne, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował hotel***.Położenie jest w ofercie określone jako Katowice województwo Śląskie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1340.70 PLN.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, to 100 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-01-01.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo pracy a rozliczanie wynagrodzeń, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, kadry i płace, prawne, windykacja, inne, czas pracy – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Prawo pracy a rozliczanie wynagrodzeń.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *