Czas pracy kierowców – aspekty praktyczne, Kraków

Termin szkolenia pt.: Czas pracy kierowców – aspekty praktyczne, jest planowany w dniu 2013-02-20. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zawodowe, aktywizacja i doradztwo zawodowe, kadry i płace, kierowców, inne, czas pracy, administracja.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 676.50.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Czas pracy kierowców – aspekty praktyczne, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zawodowe, aktywizacja i doradztwo zawodowe, kadry i płace, kierowców, inne, czas pracy, administracja – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Czas pracy kierowców – aspekty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *