STABILNA FIRMA: Zarządzanie ryzykiem, Poznań

Chcemy przedstawić STABILNA FIRMA: Zarządzanie ryzykiem. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-10-04, zaś koniec 2012-10-05. Organizatorem jest firma DEA Konsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel MTJ. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Niewątpliwie zaletą opisanego tu szkolenia jest fakt, iż należy do kategorii bezpłatnych. Organizatorzy mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt. Jeśli ta informacja jest ważna, zapoznaj się ze szczegółową informacją o ofercie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu STABILNA FIRMA: Zarządzanie ryzykiem, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie – zaprasza DEA Konsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: STABILNA FIRMA: Zarządzanie ryzykiem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *