STABILNA FIRMA: Analiza rynku jako wsparcie podejmowania decyzji, Poznań

Chcemy zaprezentować STABILNA FIRMA: Analiza rynku jako wsparcie podejmowania decyzji. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-09-20 i potrwa ono do 2012-09-21. Organizatorem jest DEA Konsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel MTJ. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Niewątpliwie zaletą opisywanego tu szkolenia jest fakt, że należy do grupy darmowych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć całkowity koszt szkolenia. Jeśli ta informacja jest dla Ciebie ważna, zapoznaj się ze szczegółową informacją o ofercie.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu STABILNA FIRMA: Analiza rynku jako wsparcie podejmowania decyzji, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie – zaprasza DEA Konsulting mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: STABILNA FIRMA: Analiza rynku jako wsparcie podejmowania decyzji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *