STABILNA FIRMA: Potencjalne źródła finansowania i wsparcia dla MŚP, Poznań

Chcemy przedstawić STABILNA FIRMA: Potencjalne źródła finansowania i wsparcia dla MŚP. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-10-22, zaś koniec 2012-10-23. Organizatorem jest firma DEA Konsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel MTJ.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Opisane tutaj powyżej szkolenie należy darmowych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej, w razie wątpliwości zapytać organizatora.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu STABILNA FIRMA: Potencjalne źródła finansowania i wsparcia dla MŚP, przypisanego do kategorii – Finansowe, Menedżerskie – zachęca DEA Konsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: STABILNA FIRMA: Potencjalne źródła finansowania i wsparcia dla MŚP.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *