Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, Szczecin

Prezentujemy następne szkolenie Gowork.pl zatytułowane: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-17.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Szczecin województwo ZACHODNIOPOMORSKIE.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 380.00.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne – zaprasza Gowork.pl z siedzibą w mieście WARSZAWA.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *