Visual Merchandising, Poznań

Pragniemy zaprezentować Visual Merchandising. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2012-10-06 oraz zakończy się 2012-10-07. Organizatorem jest firma Akademia Inspiracji, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, zarządzanie sprzedażą, artystyczne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Poznań, Butik odzieżowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1291.50 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Visual Merchandising, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, zarządzanie sprzedażą, artystyczne – zachęca Akademia Inspiracji posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Visual Merchandising.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

  • Visual Merchandising, Gdańsk Szkolenie o nazwie Visual Merchandising, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2012-11-22, zaś koniec 2012-12-22. Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność...
Wydrukuj ten wpis Wydrukuj ten wpis
Możesz zostawić wiadomość, lub informacje zwrotną (trackback) do własnej strony.

Zostaw odpowiedź

 
Powered by WordPress