Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, Poznań

Szkolenie o nazwie Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Gowork.pl. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-17.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 380.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne – zaprasza Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *