Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, Olsztyn

Przedstawiamy następne szkolenie Gowork.pl pt.: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-17.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Olsztyn woj. Warmińsko – Mazurskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 380.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne – zaprasza Gowork.pl mająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *