Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, Katowice

Przedstawiamy następne szkolenie firmy Gowork.pl zatytułowane: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-17.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 380.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne – zachęca Gowork.pl mająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *