Sprzedaż i prawo – ujęcie praktyczne dla przedsiębiorców, Konstantynów Łódzki

Szkolenie o nazwie Sprzedaż i prawo – ujęcie praktyczne dla przedsiębiorców, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Sprzedaż, windykacja, biznesowe.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Kacperski.Miejsce jest w ofercie podane jako Konstantynów Łódzki woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 602.70 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Sprzedaż i prawo – ujęcie praktyczne dla przedsiębiorców, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Sprzedaż, windykacja, biznesowe – zachęca Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. z siedzibą w mieście Łodź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Sprzedaż i prawo – ujęcie praktyczne dla przedsiębiorców.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *