Sprzedaż i prawo – ujęcie praktyczne dla przedsiębiorców, Warszawa

Chcemy zaoferować Sprzedaż i prawo – ujęcie praktyczne dla przedsiębiorców. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-11-28. Organizatorem jest Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Sprzedaż, windykacja, biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Centrum Konferencyjne PIAP.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 649.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Sprzedaż i prawo – ujęcie praktyczne dla przedsiębiorców, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Sprzedaż, windykacja, biznesowe – zaprasza Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. z siedzibą w miejscowości Łodź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Sprzedaż i prawo – ujęcie praktyczne dla przedsiębiorców.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *