Controlling marketingowy, Warszawa

Oferujemy Państwu nowe szkolenie KDK Info Sp. z o.o. pt.: Controlling marketingowy. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-10-25, zaś koniec 2012-10-26.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie, sprzedaż, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Art&Decor Placówka oświatowa.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1709.70 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Controlling marketingowy, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie, sprzedaż, inne – zachęca KDK Info Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Controlling marketingowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *