Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie, WARSZAWA

Data szkolenia zatytułowanego: Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie, ma planowany start w dniu 2013-05-29, zaś koniec 2013-05-30. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1190.03 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 25%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *