Telemarketing, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Telemarketing. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-01-10 oraz zakończy się 2013-01-11. Organizatorem jest firma Biznes Edukator sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, telemarketing, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1190.03 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 25%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Telemarketing, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, telemarketing, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Telemarketing.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *