Telemarketing, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Telemarketing. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-01-10 oraz zakończy się 2013-01-11. Organizatorem jest firma Biznes Edukator sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, telemarketing, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1190.03 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 25%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Telemarketing, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, telemarketing, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Telemarketing.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *