Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie, WARSZAWA

Termin szkolenia o nazwie: Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-21 i potrwa ono do 2013-03-22. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 967.50 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 25%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *