Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży, Katowice

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy MatiConsulting o nazwie: Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-15.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, kobiet, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Katowice woj. Śląskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 485.10.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według prowadzących 2%.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, kobiet, inne – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *