Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży, Katowice

Szkolenie o nazwie Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-22.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, kobiet, inne.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyszczególnione jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 485.10 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 2%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, kobiet, inne – zaprasza MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *