Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży, Katowice

Przedstawiamy następne szkolenie MatiConsulting pt.: Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-17.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, kobiet, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Katowice woj. Śląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 485.10.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, kobiet, inne – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Sposób pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *