Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-27 oraz zakończy się 2012-09-28.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, HR, kierownicze, zarządzanie talentami.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Opisane tu wyżej szkolenie należy bezpłatnych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej, w razie wątpliwości dopytać bezpośrednio organizatora.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, HR, kierownicze, zarządzanie talentami – zaprasza Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *