Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., Poznań

Szkolenie pt. Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-03-27 i potrwa ono do 2013-03-29.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1857.92 PLN.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *