Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., Poznań

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-03-27, zaś koniec 2013-03-29.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu bądź jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1857.92 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *