Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r., Częstochowa

Szkolenie o nazwie Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-05.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Hotel Wenecki. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Częstochowa województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 381.30 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r., przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *