AUDYT WEWNĘTRZNY I KONTROLA ZARZĄDCZA W ŚWIETLE NOWEJ USTAWY O FINANSACH PUBLICZNYCH, Zakopane

Pragniemy przedstawić AUDYT WEWNĘTRZNY I KONTROLA ZARZĄDCZA W ŚWIETLE NOWEJ USTAWY O FINANSACH PUBLICZNYCH. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2013-01-21 i potrwa ono do 2013-01-23. Organizatorem jest EDU-SKILLS SZKOLENIA, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Administracja, publiczna, samorządowa, projekty unijne, audyt, kontrola i płace, inne.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Zakopane hotel o wysokim standardzie. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 2263.20 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu AUDYT WEWNĘTRZNY I KONTROLA ZARZĄDCZA W ŚWIETLE NOWEJ USTAWY O FINANSACH PUBLICZNYCH, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Administracja, publiczna, samorządowa, projekty unijne, audyt, kontrola i płace, inne – zaprasza EDU-SKILLS SZKOLENIA mająca swą siedzibę w mieście Lublin.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: AUDYT WEWNĘTRZNY I KONTROLA ZARZĄDCZA W ŚWIETLE NOWEJ USTAWY O FINANSACH PUBLICZNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *